Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Брой 69, Година XXXII

Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) В мач с 55 нарушения ЦСКА и Локомотив (Пд) завършиха 0:0

В мач с 55 нарушения ЦСКА и Локомотив (Пд) завършиха 0:0

ЦСКА и Локомотив (Плов­див) завър­шиха 0:0 в дер­бито от 20-ия кръг на Първа лига. Двубоят ще се запомни с мал­кото игрово време, след като глав­ния рефер Вален­тин Железов са зас­т­рахова, като отсъди общо 55 нарушения. Според треньора на ЦСКА накъс­ването на играта с множес­тво нарушения е причината да не се получи хубав фут­бол. “За да стане топ мач, трябва да играят и двата отбора. Ние се опит­вахме да играем, против­никът — да изритва топ­ката. Тряб­ваше да нап­равим малко повече в ситуациите, в които бяхме близо до наказател­ното поле. Имаше много фаулове, трудно е да става някакъв мач така. По този начин фут­болът няма да стане по-добър. Вкарах повече офан­зивни играчи през второто полув­реме, но не успяхме да отбележим. Аз никога не съм имал негативни чув­с­тва към Локомотив, но някои хора се опит­ват да правят инт­риги. Този отбор завинаги ще оос­тане в сър­цето ми“, сподели Акрапович след мача.

България

Икономика

Loading...

Култура

Свят

Франция отваря архивите на Франсоа Митеран за Руанда

Фран­ция ще отвори архивите за Руанда на бив­шия френ­ски президент Фран­соа Митеран, като част от усилието да се раз­бере по-добре ролята й в аф…

Прочети още:

Loading...

Земеделие

Нов модел на ОСП дава свобода в програмиране на мерките

Нов модел на ОСП дава свобода в програмиране на мерките

Националните приоритети и специфики да са водещи при изготвяне на Стратегическите планове

Как върви изгот­вянето на Стратегичес­ките планове за…

Прочети още:

Loading...