Вестник Земя - първа страница

Брой 94, Година XXXII

Back Вие сте тук:Начало Начална Цветан Соколов с Динамо (Москва) на полуфинал в Русия

Цветан Соколов с Динамо (Москва) на полуфинал в Русия

Капитанът на Бъл­гария Цветан Соколов и неговият Динамо (Мос­ква) се класираха за полуфиналите на тур­нира от финал­ната шес­тица на Супер­лигата на Русия, на който са домакини. Соколов и ком­пания нап­равиха невероятен обрат от 0:2 до край­ното 3:2 (26:28, 25:27, 25:15, 25:22, 17:15) гейма срещу Факел (Новий Урен­гой) във втория си мач от група „А“ на тур­нира. Цецо Соколов бе над всички, като заби 28 точки за успеха. Така въз­питаниците на Кон­с­тан­тин Брян­ски станаха победители в групата с 2 победи от 2 мача и 5 точки, с което продъл­жават нап­ред. Заедно с Динамо на полуфинал се класира и Зенит (Санкт Петер­бург), който остана втори с 1 победа, 1 загуба и 3 точки.

България

Икономика

Култура

Спорт

Дамбраускас: Този мач бе катастрафа за нас

Треньорът на Лудогорец Вал­дас Дам­б­раус­кас заяви, че поражението от ЦСКА с 1:4, е било катас­т­рофа за неговия отбор. “Когато спечелиш титл…

Прочети още:

Loading...

Свят

Разхлабват мерките в Гърция, от петък отпадат много ограничения

Над една четвърт от пълнолетните граждани в ЕС биха отказали ваксинация срещу COVID-19, показва проучване