Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пет10042020

Брой 69, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.79913 BGN ↑ 1 GBP = 2.22385 BGN ↑ 1 CHF = 1.85264 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Петър Хубчев: Някои играчи не заслужават да бъдат в Левски

Петър Хубчев: Някои играчи не заслужават да бъдат в Левски

Петър Хубчев: Някои играчи не заслужават да бъдат в Левски

Изравниха ни не поради липса на концентрация, а заради малшанс, твърди треньорът на „сините”

Люто дерби изиграха Черно море и Левски на стадион “Тича“ във Варна. Срещата от 22 кръг на efbet Лига завърши при резултат 2:2, а главният рефер Ивайло Стоянов показа общо два червени и 11 жълти картона.

“Липсваха ни много футболисти, но това го има в играта и се случва. Видях обаче, че някои не заслужават да бъдат в Левски... Няма как да ви кажа кого имам предвид. Всъщност, няма какво да коментирам в детайли. Каквото има, ще го чуят футболистите в съблекалнята”, заяви ядосаният треньор на Левски

„Поведохме в последните минути с 2:1, но след това допуснахме веднага изравняване. Получихме гол не поради липса на концентрация, а заради малшанс. Не знам дали тези футболисти, които имат здравословни проблеми, ще бъдат готови за следващия мач“, завърши ПетърХубчев.

“Стана хубав и емоционален мач за зрителите, но не и за нас треньорите. Щом резултатът е равен, трябва да го приемем“, коментира треньорът на Черно море Илиан Илиев.

“Искам да похваля футболистите. Когато бяхме 10 човека, бяхме търпеливи. В края обаче позволихме на контраатака да ни вкарат, но проявихме воля и изравнихме след минута. Като цяло съм доволен, през първото полувреме ударихме три греди и създадохме доста положения”, допълни наставникът на домакините.

„Не искам да коментирам съдийството, но забележете какво се получи. Реферът Ивайло Стоянов спря няколко наши атаки, после стана гузен и остави мачът да се играе. Хубчев не ме изненада с тактиката на Левски. Да, те имат проблеми, но и ние имахме кадрови проблеми. Сега ни предстои нов труден двубой за място в първата шестица - гостуване на Ботев (Пд)“, добави Илиан Илиев.

България

Икономика

Култура

Свят

Моряци на френския атомен самолетоносач “Шарл де Гол“са със симптоми на коронавирус

Около 40 моряци на борда на френския атомен самолетоносач “Шарл де Гол“ отскоро проявяват симптоми, съвместими с коронавируса, и са обект на...

Прочети още:

Loading...

Земеделие

Loading...