Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Съб14122019

Брой 239, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.75616 BGN ↓ 1 GBP = 2.31295 BGN ↓ 1 CHF = 1.78794 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Крушарски: Езе е затворена страница, да не е Роналдо

Крушарски: Езе е затворена страница, да не е Роналдо

Крушарски: Езе е затворена страница, да не е Роналдо

Не виждам покрай Боби Михайлов някой, който да е научил нещо, заяви босът на Локомотив (Пловдив)

Собственикът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски очаква солидна подкрепа за неговия тим в предстоящия мач с Лудогорец. Двубоят от Първа лига е в събота от 17,30 часа в Разград. Босът на “черно-белите“ обясни каква е ситуацията със Стивън Езе. Гигантът от Нигерия си тръгва от “Лаута“, след като реши да не преподписва договора си.

“Какво може да очакваме - един добър мач срещу първия Лудогорец. Отдавна казах, че когато има театър, има и публика. Радвам се, че Пловдив ще се изнесе в Разград. Радвам се, че ще направим нещо, за да вдигнем радостта на феновете“, заяви пред dsport Христо Крушарски.

“За Стивън Езе съм казал много отдавна. Този случай е приключил. Ако за някой не е приключил, това си е за негова сметка, да си мисли каквото иска. За мен Стивън Езе вече е затворена страница. Далеч е от Роналдо. Езе няма място в отбора след 15-ти декември. Имаме достатъчно негови заместници. С Гонзо и Акрапович се разбрахме какво ни трябва. След Нова година трима футболисти ще пристигнат в Локомотив. Не мога да ви кажа какви ще са новите играчи. Това, което ни трябва – един защитник, един Георги Илиев и един нападател. Това са ми казали поне на мен“, добави босът на “смърфовете“, които в момента са на второто място с 36 точки. Лудогорец има 42.

Крушарски даде мнение и за трусовете в БФС. “След Боби Михайлов би трябвало БФС да бъде оглавен от мениджър. Не виждам някой, който да е се е учил от някого, да е копирал и да е ръководил нещо. Трябва си ръководител. Боби мина покрай Вуцата (Иван Вуцов), а знаете какво беше той за българския футбол, и покрай Батето (Иван Славков) значи нещо е научил. Не виждам покрай Боби някой, който да е научил нещо. За мен по-добре да стане президент на БФС мениджър, успешен в бизнеса, отколкото футболен човек“, каза собственикът на Локомотив (Пловдив).

Икономика

Култура

Свят

Земеделие

На 16 декември изплащат 750 млн. лева на земеделците

Държавен фонд “Земеделие“ /ДФЗ/ ще изплати 635 млн. лв., предвидени за плащания по Схемата за единно плащане на площ (СЕПП) и 115 млн. за сх...

Прочети още:

Loading...