Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Съб23112019

Брой 227, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.76344 BGN ↓ 1 GBP = 2.28624 BGN ↑ 1 CHF = 1.77835 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Силвано Пранди е оптимист, въпреки загубата

Силвано Пранди е оптимист, въпреки загубата

Силвано Пранди е оптимист, въпреки загубата

Селекционерът на България Силвано Пранди остава оптимист, въпреки загубения двубой с 2:3 гейма от Бразилия в олимпийска квалификация. “Не успяхме да поддържаме нивото от първите две части, в третия гейм допуснахме грешки и Бразилия съумя да спечели мача. Със сигурност надделява горчивината, след като минат два-три дни ще анализирам нещата, които се случиха тази вечер“, коментира Пранди.“Ще е много трудно да се класираме за Олимпиадата, днес имахме страхотен шанс, но не съумяхме да го материализираме. Важното нещо е да подобряваме действията на отбора, да видим къде не сме се представили на ниво и да подобрим тези елементи. Не съм ясновидец, треньор съм, не мога да направя конкретни прогнози. Трябва да подготвим списъка с волейболистите за европейското първенство, имаме изградена основа за подготовката, оптимист съм“, каза още Пранди.

“Възможно е да има нови играчи за подготовката за европейското. Докато от федерацията смятат, че съм нужен на тима, аз съм тук. В някои показатели бяхме по-добри от един от най-добрите три тима в света, но остава горчивината от поражението. Подобрихме доста неща, но трябва да направим и следващата крачка да надградим и да не правим грешки, които правим в момента“, завърши селекционерът на националния отбор по волейбол.

България

Икономика

Пак спорове възпитава ли водачите системата бонус-малус

Пак спорове възпитава ли водачите системата бонус-малус

„Спирането на войната по пътищата не може да се случи с еднократно действие. Бонус-малус системата е въведена в Англия преди 100 години и тя...

Прочети още:

Loading...

Култура

Свят

Земеделие