Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пон19112018

Брой 223, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.72381 BGN1 GBP = 2.21373 BGN1 CHF = 1.71099 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Кирил Десподов: Мога много повече, сега не съм във форма

Кирил Десподов: Мога много повече, сега не съм във форма

Кирил Десподов: Мога много повече, сега не съм във форма

Победният гол на младия футболист на ЦСКА в Пловдив го направи номер 1 на 14-ия кръг

Националът Кирил Десподов бе избран за най-добър играч на 14-ия кръг на Първа лига. Футболистът на ЦСКА е доволен от представянето си при победата над Локомотив (Пловдив) с 1:0, но изтъкна, че все още има много възможност за подобрение в играта си. “Искам да благодаря на всички, които са гласували за мен. Тези награди ме радват и ми дават мотивация да работя още по-усилено. Нямахме спечелен мач срещу по-силните отбори и този двубой с Локомотив беше доста важен. Аз не съм във всяка среща на топ ниво, не се и чувствам в много добра форма, въпреки че вкарвам голове. Мога още много и треньорът го знае. Понякога нямаш ден , но това не може да те оправдае да не се раздаваш за отбора. Не може във всеки мач да вкарваш три гол, но все пак е важно да държиш едно добро ниво. Някъде на 6070% от формата си съм в момента.”, разкри Десподов.

“Не мисля, че е основателно да ни критикуват толкова много. Играем по-директен футбол, отбелязваме голове и не допускаме много. Не знам защо е това недоволство от феновете. Вярно е, че не успяхме да вземем някои дербита, но и мачовете с по-малките отбори не трябва да се подценяват, защото и те са много важни”, допълни футболистът на ЦСКА.

“Мачът за Купата на България с Лудогорец е още далеч. Ще е трудно, но ние вече сме ги отстранявали. Ако успеем да ги преминем, ще е по-лесно нататък”, смята Десподов.

В същото време напрежението около старши треньора на ЦСКА Нестор Ел Маестро продължава да расте. Сърбинът е обвиняван вътре в клуба за лятната селекция. Публична тайна е, че той доведе двама футболисти, които започнаха добре сезона, но в момента са попаднали в огромна дупка. Става въпрос за защитника Борис Секулич и най-вече за Мауридес.

Бразилецът беше взет за заместник на продадения в Китай Фернандо Каранга и стартът му с червения екип бе повече от отличен. След това обаче формата на нападателя рязко спадна, а върхът на слабите му изяви стана профуканата дузпа срещу Берое в Стара Загора. На всичко отгоре Мауридес е качил няколко килограма и съотборниците му започнали да го бъзикат, че е дебелак.

Секулич също е под нивото си и от мач на мач играе все по-зле. В ЦСКА почти всички мрънкат срещу Ел Маестро и коментират под сурдинка, че не е оправдал доверието. Бъдещето на треньора ще бъде решено на 6 декември, когато е шампионатната битка с Лудогорец на стадион „Българска армия”.

България

Икономика

Добруджанката Радослава доказа, че може да е животновъд в житницата на България

Добруджанката Радослава доказа, че може да е животновъд в житницата на България

В „Кравеферма Рогови“ в добричкото с. Котленци се отглеждат 400 животни, от които 210 са млечните крави

Да си животновъд в житницата на Бълга…

Прочети още:

Loading...

Култура

Свят

Земеделие