Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Вт12122017

Брой 240, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.66567 BGN1 GBP = 2.2346 BGN1 CHF = 1.67108 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Босът на Локо (Пд) намерил гаджета на футболистите

Босът на Локо (Пд) намерил гаджета на футболистите

Президентът на Локомотив (Пд) Христо Крушарски бързо се върна към метафоричния си изказ след мълчанието си покрай финансовата криза в клуба. Бизнесменът сътвори поредните си бисери малко преди първата тренировка на отбора, на която играчите го чакаха да раздаде поне една от четирите дължими заплати . „Все ме питате за пари. Накрая ще взема да ви таксувам за всяко интервю. Получавате безплатна информация, а ме питате дали аз ще платя на играчите. За всяко интервю с човек от Локо ще се плаща“, заяви Крушарски.

Селекция? Ще има нови играчи, но ще има и гаджета за футболистите. Намерил съм им. Даже ще преговарям с играчите те да ми плащат, защото са в Локо. Нашият клуб е марка“, продължи с бисерите собственикът на пловдивският тим.

България

Атанас Зафиров: 2018-а е ще бъде последната година за управлението на ГЕРБ

Атанас Зафиров: 2018-а е ще бъде последната година за управлението на ГЕРБ

Следващата година ще бъде последна за управлението на ГЕРБ. Управляващата коалиция е раздирана от противоречия, оцеляването ѝ до момента е ц…

Прочети още:

Loading...

Икономика

Култура

Археолози откриха две древни гробници в Луксор

Археолози откриха две древни гробници в Луксор

Египетски археолози откриха гробниците на две знатни личности от 18-ата древноегипетска династия в Луксор. Египетският министър по въпросите…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие

„Агроолигарсите” са продукт на избраната и провеждана в България аграрна политика

„Агроолигарсите” са продукт на избраната и провеждана в България аграрна политика

Този извод правят учени в нова книга на Института за икономически изследвания при Българската Академия на Науките

Авторският колектив на книг…

Прочети още:

Loading...