Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пет29052020

Брой 99, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.77544 BGN ↓ 1 GBP = 2.17973 BGN ↓ 1 CHF = 1.83079 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало България (2) Радев: Ако аз управлявах България, нямаше да се краде

Радев: Ако аз управлявах България, нямаше да се краде

Радев: Ако аз управлявах България, нямаше да се краде

Ако аз управлявах България, нямаше да се краде. Откакто ни управлява г-н Борисов, смъртността расте, а България се стопи с 600 000 души. Недостойно е да се присвояват достиженията на българските медици. При толкова много социолози, политолози, журналисти, наети да възпяват министър-председателя не виждам смисъл да се хвали сам, заяви президентът, заяви държавният глава в Елин Пелин, където беше на посещение, съобщи „Нова телевизия”. Той се срещна с кмета на града Ивайло Симеонов. Радев посети спортни съоръжения, както и фабрика за производство на соларни панели. Той похвали местното управление на Елин Пелин, но отправи за пореден път остри критики към правителството. Радев напомни, че не вярва на правителството. Нека Ви напомня, че отдавна снех доверие от този кабинет. От години апелирам да се пресекат корупционните схеми, които днес неудържимо изплуват на повърхността, подчерта държавният глава, пред „Дарик радио”.

България

Икономика

Култура

Спорт

Павел Върба се оправдава след загуба на Лудогорец

Наставникът на Лудогорец Павел Върба изрази мнението си, че отборът на „орлите” има нужда от още време, за да намери точния си ритъм. Това с...

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие

Хлебарският бранш сипе хвалби за новия закон за храните

Хлебарският бранш сипе хвалби за новия закон за храните

Според регистъра, който се води от Агенцията за безопасност на храните, около 680-700 обекта са регистрирани като хлебопроизводители. Според...

Прочети още:

Loading...