Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Съб21092019

Брой 182, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.76726 BGN ↓ 1 GBP = 2.20412 BGN ↓ 1 CHF = 1.78289 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало България (2) Зафиров: БСП не трябва да изостави темата за корупцията

Зафиров: БСП не трябва да изостави темата за корупцията

„Нормално е да има оживена дискусия след резултата от изборите, който не коренспондираше с нашите очаквания. Имахме много добра визия за тези избори, но не успяхме да я обясним добре на хората. Нашият разказ за бъдещето на Европа не се случи.” Това заяви членът на ИБ на БСП Атанас Зафиров по Канал 3. „Моето лично мнение е, че никой не спечели тези избори”, изрази мнение той.

„Поздравявам Корнелия Нинова за поемането на отговорност, защото това не е практика в партията. Това действие е похвално, но друг е въпросът какво следва с него.  Мисля, че все пак оставката е пресилен ход и мисля, че не трябваше да я подава”, заяви Зафиров. По думите му Нинова няма вина за изборния резултат. Той добави, че темата за корупцията не трябва да бъде изоставена, защото тя вълнува хората. „Нямам основание да смятам, че Корнелия Нинова няма да бъде преизбрана. Относно метода на избора – това ще реши Конгресът. Съгласно сегашния Устав – председателят трябва да бъде избран от цялата партия. Партията подкрепя Корнелия Нинова”, каза още Зафиров.

България

Култура

Уди Алън пред „Фигаро”: Не се чувствам отлъчен!

Уди Алън пред „Фигаро”: Не се чувствам отлъчен!

Винаги съм бил романтик. Моят романтизъм е начин да виждам нещата - очарователен, изненадващ и ироничен. Докато реалността в най-добрия случ...

Прочети още:

Loading...

Спорт

Феновете на Реал бесни, искат “главата“ на Зидан

Реал (Мадрид) изигра поредния си слаб мач от началото на сезона, след като буквално бе отнесен от ПСЖ с 3:0 в Шампионската лига, като до...

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие